ПРО КОМПАНІЮ

 

 

 

ТОВ «Газорозподільні мережі України» було створено у вересні 2022р. рішенням Дочірньої Компанії «Газ України» НАК «Нафтогаз України» з метою упорядкування та гармонізації газорозподільної системи України під єдиним брендом «ГАЗМЕРЕЖІ».

 

Згідно Постанови КМУ №1335 від 25 листопада 2022 року «Про врегулювання питання використання газорозподільних систем або їх складових» ТОВ  «Газорозподільні мережі України» передано в експлуатацію державні газорозподільні мережі.

 

ТОВ «Газорозподільні мережі України» покликане створити автономного та незалежного Національного оператора газорозподільної системи України з метою дотримання державницької позиції щодо розвитку та забезпечення функціональності, безперервності робіт, цілісності, стійкості об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі постійного забезпечення споживачів послугами з розподілу природного газу.

 

 

ЧЛЕНИ ПРАВЛІННЯ

 

 

ОЛЕКСІЙ СКРИЛЬ

Голова правління

Має понад 10-річний досвід роботи у структурах Групи Нафтогаз. Брав участь у формуванні сучасного газового ринку України та входив до складу команд ДП «Укргазмережі», ТОВ «ГК «Нафтогаз України», ДК «Газ України».

Працював на управлінських посадах в системі МВС України, Державній фіскальній службі України, АТ «Укрзалізниця».

Входить до складу Ради адвокатів міста Києва.

Вищу освіту здобув у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

З лютого 2023 року – Голова правління ТОВ «Газорозподільні мережі України» (ГАЗМЕРЕЖІ).

 

ОЛЕКСІЙ ГАВРИШ

Член правління 

Експерт зі стратегічного й корпоративного управління в енергетиці та інвестиційній діяльності. Входив до Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Обіймав керівні посади в ЗАТ «АРС», лідері коксохімічного виробництва України. А в холдингу ДТЕК, який розвиває бізнес-напрямки в енергетиці, керував розробкою та впровадженням стратегічної моделі енергетичного ринку України, організаційної структури компанії, системи управління ефективністю тощо.

Був членом правління ТОВ «Альтком» – флагмана дорожнього будівництва в Україні, працював директором зі стратегії товариства – лідера на ринку нерухомості та комерційної нерухомості ТОВ «Інвестиції та розвиток». Разом з партнерами заснував компанію Біркрафт -лідер українського ринку крафтового пива. Веде активну громадську (ГО Люди Майбутнього) й викладацьку діяльність (Києво-Могилянська Бізнес-школа).

На початку широкомасштабного вторгнення росії вступив добровольцем до лав ТРО. Відзначений медалями й відзнаками МОУ.

 

ОЛЕКСІЙ КАЛИНА

Член правління

Адвокат, правник з двадцятирічним досвідом роботи в правоохоронних сферах держави та місцевого самоврядування.

У 2003 році закінчив з відзнакою Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство.

З 2002 по 2016 рік працював на різних посадах в системі органів прокуратури України. Обіймав посади помічника прокурора, слідчого, старшого слідчого в особливо важливих справах прокуратури міста Харкова, заступника прокурора району, начальника відділу Прокуратури Харківської області, прокурора Дніпровського району міста Києва, заступника прокурора міста Києва, першого заступника прокурора АРК, старшого помічника генерального прокурора України.
З 2016 по 2021 рік на посаді директора департаменту територіального контролю та земельних відносин Харківської міської ради забезпечував ефективне функціонування архітектурно-будівельного, земельного контролю на території міста Харкова, організував створення Інспекції з паркування, реформував Інспекції з благоустрою міста, був автором земельної реформи міста Харкова, проведеної в 2021 році. Запровадив нові алгоритми та підходи в сфері притягнення до відповідальності недобросовісних землекористувачів, які наразі використовуються органами місцевого самоврядування по всій країні.

У 2022 році був призначений заступником директора ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» та згодом в.о. директора ДК «Газ України».

З травня 2023 року – призначений на посаду члена правління ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури України» ІІІ ступеню, подякою Прем’єр-міністра України «За вагомий внесок у розбудову правової держави, високі досягнення, сумлінну працю та з нагоди Дня юриста».

 

СЕРГІЙ МІНІН

Член правління

Інженер-механік, фахівець з дванадцятирічним досвідом роботи в газовій галузі України.

Має компетенції зі стратегічного розвитку, ризик менеджменту, управління операційними бізнес-процесами, а також навички з управління газорозподільною системою, моніторингу та зведення фізичного балансу газорозподільної і магістральної системи, організації метрологічного контролю комерційних вимірювальних систем та побудови систем управління вимірюваннями енергоресурсів.

У 2003 році з відзнакою закінчив Донбаську академію будівництва та архітектури.

Працював в Групі Компаній «Укргаз», обіймаючи посади Комерційного директора Концерну «Укргаз», Генерального директора ТОВ «Укртехінвестгаз», Голови правління ПрАТ “Інститут енергоаудиту та обліку енергоносіїв». Згодом очолював ТОВ «Інноваційні енергетичні системи», де займався розвитком LNG-проектів.

З 2015 по 2016 роки працював в ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ» головним інженером Ірпінської дільниці та Броварської філії.
З 2016 року обіймав наступні посади: Заступника начальника управління газовимірювань та метрології АТ «Укртрансгаз» та Начальника відділу метрології ТОВ «Оператор ГТС України».

З 2020 року обіймав посаду Директора філії «Центр метрології та газорозподільних систем» НАК «Нафтогаз України».

В червні 2023 року – призначений на посаду члена правління ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Здобув два патенти на корисну модель в сфері метрології. Має дві наукові публікації та дві дослідно-аналітичні роботи в інноваційних напрямках – розвиток водневих технологій і біометану.

 

ВАДИМ ДАНІЄЛЯН

Член правління

Керівник у сфері організації й управління. Має багаторічний досвід роботи в органах державної влади.
У 2005 р. закінчив Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «соціальна робота». У 2009 р. здобув освіту за напрямком «правознавство» в Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля. У 2017 р. закінчив Харківський національний автомобільно-дорожній університет, а в 2019 р. отримав ступінь магістра з публічного управління та адміністрування в Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля.
2014 по 2016 рр. працював першим заступником, а згодом начальником Служби автомобільних доріг в Луганській області.
З 2017 по 2018 рр. обіймав посаду заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з питань житлово-комунального господарства та екології. У 2018 р. призначений на посаду заступника голови Харківської обласної державної  адміністрації, де координував діяльність структурних підрозділів житлово-комунального господарства та будівництва.
З 2019 по 2023 рр. забезпечував організацію роботи і виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України на позиції радника Секретаря РНБОУ.
У 2023 р. обіймав посаду голови правління АТ «Харківміськгаз», та з жовтня 2023 року призначений на посаду члена правління ТОВ «Газорозподільні мережі України».
У 2015 р. нагороджений подякою «За високу професійну майстерність», в 2018 – почесною відзнакою «За зразкове виконання службових обов’язків» та медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня.